سر خط اخبار

{title}{short-story}

حسین علیزاده: موسیقی در رادیو و تلویزیون جایی ندارد؛ گویی رسانه ملی مال ما نیست

یک موسیقی‌دان در واکنش به برگزاری کنسرت‌های خیابانی گفت: هر نوع موسیقی که در شهر جریان داشته باشد و دیده و شنیده شود، از نظر من مثبت است. مردم در بسیاری از مواقع شهر را در رادیو و تلویزیون می‌بینند و می‌شنوند، اما ما این امکان را در ایران نداریم.

هر کیلو کاغذ در بازار سیاه چند؟!

بنا بر اعلام رییس اتحادیه چاپخانه‌داران قیمت هر کیلوگرم کاغذ چاپ در بازار سیاه بالغ بر ۶۰۰۰ تومان و قیمت هر کیلوگرم کاغذ رول باز شده در این بازار بین ۵۴۰۰ تا ۵۸۰۰ تومان است.


بدرقه عزت الله انتظامی در تهران

«عزت»به خاطره‌ها پیوست

مراسم بدرقه عزت الله انتظامی هنرمند پیشکسوت سینما و تئاتر صبح امروز با حضور چهره های فرهنگی و هنری برگزار شد.

عزت‌الله انتظامی درگذشت

عزت‌الله انتظامی بازیگر پیشکسوت سینما، تئاتر درگذشت.

معاون گردشگری: رسیدگی به دغدغه مسافران از وظایف سازمان است/ شکایت‌های ارز مسافرتی را کجا ببریم؟

معاون گردشگری با تاکید بر این‌که موضوع ارز مسافرتی و پیگیری چالش‌های آن از دستور کار سازمان میراث فرهنگی خارج نشده است، گفت: مسافرانی که برای تهیه ارز با مشکلاتی روبه‌رو می‌شوند، می‌توانند آن را از طریق سامانه 09629 به سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اطلاع دهند.

کواکبیان: وزیر فرهنگ بیمه خبرنگاران را پیگیری کند

نماینده تهران با تبریک روز خبرنگار بر لزوم پیگیری وضعیت بیمه آنها تاکید کرد.

170 هزار تُن کاغذ در سوله‌ها و گاوداری‌ها احتکار شده است/ کاغذ روزنامه‌ها، کاغذ ساندویچ می‌شود

موجودی تامین کاغذ کشور نه تنها تا پایان تابستان بلکه برای یک سال آینده نیز کافی است و در این میان احتکار کاغذ از سوی واردکنندگان پنجه بر گلوی نشریات و مطبوعات انداخته است. پیگیری‌های اعتمادآنلاین مشخص کرد که قریب به 170 هزار تن کاغذ در گاوداری‌های اطراف تهران احتکار شده و صاحبان آن قصدی برای فروش آن نداشته و ترجیح می‌دهند تا کاغذی که از پایه قیمت 2 تا 2500 تومان مرز 7500 تومان را گذرانده است، ارزش بیشتری پیدا کرده و با قیمت بالاتری به فروش برسانند.


رهبری ارکستر ملی توسط تنها رهبر ارکستر زن ساکن ایران

نزهت امیری، موسیقیدان و رهبر ارکستر‌ به عنوان رهبر مهمان، ارکستر ملی ایران را هشتم شهریور‌ماه ساعت ۲۱:۳۰ در تالار وحدت رهبری می‌کند.

معاون گردشگری مطرح کرد‌

سفرهای خارجی مردم ربطی به کیفیت هتل‌های ما ندارد

ارز مسافرتی با فشار بانک مرکزی و دولت قطع شد. عده‌ای بر این باورند ارزی که دولت برای مسافرت‌های خارجی اختصاص می‌داد باعث خروج گردشگران ایرانی شده و بازار داخل را بی‌رونق کرده است. برخی دیگر اما دلیل دیگری دارند. آنها معتقدند هزینه بالای گردشگری داخلی و کیفیت بد هتل‌ها و نبود امکانات، دلیل بی‌رونقی بازار داخلی است؛ دلیلی که معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی با آن مخالف است. محب‌خدایی در مصاحبه‌ای هزینه بالای سفر و اقامت در هتل‌های داخلی را عامل بی‌رونقی بازار گردشگری داخلی ندانسته است.

سروش صحت دبیر هنری جشنواره قصه‌گویی شد

سروش صحت طی حکمی به عنوان دبیر هنری بیست و یکمین «جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی» کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان منصوب شد.

سریال «هوملند» با فصل ۸ به پایان می‌رسد

رییس شبکه شوتایم اعلام کرد سریال «هوم لند» پس از فصل هشتم ادامه پیدا نمی‌کند. دیوید نوینس مدیر عامل شبکه شوتایم با اعلام این مساله گفت: در حالی که فصل هشتم شاید بهترین فصل این سریال بود مسوولان این شبکه برنامه‌ای برای ادامه آن ندارند.