سر خط اخبار

{title}{short-story}

رکورد ۵۰ ساله بورس شکست

امروز از لحظه باز شدن معاملات بورس اوراق بهادار تهران، شاخص کل روند صعودی را در پیش گرفت و توانست بیش از۴۰۰۰ واحد رشد کند و قله تاریخی ۱۵۹ واحدی را پشت سر بگذارد. افزایش قیمت دلار در طی ماه‌های گذشته علت ریشه‌ای افزایش قیمت سهم‌ها در بورس اوراق بهادار در این روزهاست.

موج گرانی دلار به بورس رسید

شاخص بورس دوباره در مدار افزایش

موج افزایش قیمت بعد از دلار و سکه امروز به بازار بورس رسید و در نخستین ساعات شروع معامله،شاخص بورس نزدیک به 3 هزار واحد رشد کرد.
روند صعودی معاملات متعادل شد :

واکنش بورس به تحریم‌های آمریکا

گروه بورس-نگاهی به آمارهای داد و ستد تالار شیشه‌ای در روز گذشته نشان می‌دهد واکنش سهامداران به تحریم‌های آمریکا با احتیاط در خرید و فروش‌ها در روز گذشته همراه شد و همین اتفاق رشد شدید شاخص‌های بورس را مهار کرد. 

روز آرام تالار شیشه‌ای

گروه بورس- شاخص بورس بعد از آغاز دور تازه تحریم‌های آمریکا علیه ایران بر خلاف روزهای قبل که با افزایش چند هزار واحدی مواجه شده بود، در پایان معاملات روز گذشته با رشد ۲۵۶ هزار واحدی در کانال ۱۳۳ هزار واحد تثبیت شد. 

رشد شاخص‌ها در وال‌استریت

بورس‌های اروپایی، وال‌استریت و آسیایی موفق شدند آخرین دور معاملات خود را با صعود پشت سر بگذارند. 

آمادگی مجلس برای ارتقا‌ی ظرفیت‌های قانونی بورس کالا

در نشست مشترک اعضای کمیسیون کشاورزی مجلس و بورس کالا، رییس کمیسیون کشاورزی بر استفاده از ظرفیت‌های قانونی بورس کالا در بازار محصولات کشاورزی تاکید و آمادگی کمیسیون کشاورزی را در اصلاح‌ و تصویب طرح‌ها و لوایح مورد نیاز در این رابطه اعلام کرد.
رکوردزنی بی‌سابقه

ثبت رشد 5 هزار واحدی شاخص بورس در یک روز

شاخص بورس اوراق بهادار امروز یکبار دیگر رکورد زد.

شاخص بورس۱۱۶ هزار واحدی شد

رکوردزنی ۳هزار واحدی شاخص بورس در یک روز

شاخص بورس اوراق بهادارتهران امروز با 2943 واحد افزایش به 116 هزار و 795 واحد رسید،رشد شاخصی که در تاریخ بورس بی سابقه است.


قیمت سهام فلزی‌ها، خودرویی‌ها و نفتی‌ها با هم افت کرد

امروز در بازار سهام خودروها، فلزات اساسی و محصولات شیمیایی روند کاهش قیمت را تجربه کردند و شاخص کل با کاهش ۲۶۳ واحدی رو به رو شد.