سر خط اخبار

{title}{short-story}

استیضاح بطحایی به دلیل رعایت ملاحظاتی منتفی شد/ پس از آغاز سال تحصیلی آن رادنبال می‌کنیم

نماینده مردم شیراز در مجلس گفت که نمایندگان استیضاح سیدمحمد بطحایی را پس از آغاز سال تحصیلی دنبال خواهند کرد.


ناصری: اصلاح‌طلبان بر سر هویت سیاسی خود با روحانی دادوستد نمی‌کنند/ روحانی در خواب سنگینی است

یک فعال سیاسی اصلاح‌طلب با اشاره به عملکرد دولت روحانی در پنج سال گذشته با تاکید بر اینکه ارتباط او از ابتدا با مجلس و کنشگران سیاسی خوب نبوده گفت: اصلاح‌طلبان براساس مصالح کشور از روحانی حمایت کردند اما گفتمان و هویت سیاسی خود را در معرض داد و ستد با ایشان قرار نمی‌دهند.


در جریان سوال از وزیر امورخارجه در مجلس صورت گرفت

کریمی قدوسی: چرا از دوتابعیتی‌ها در تیم هسته‌ای استفاده کردید؟/ ظریف: جز خدمت از این افراد چیزی ندیدم

نماینده مردم مشهد در مجلس گفت: مقام معظم رهبری در دیدار با هیات دولت فرمودند «مذاکره با آمریکا در حاشیه اجلاس سازمان بین‌الملل در نیویورک به طور قطع، منتفی است. رییس جمهور که هیچ، وزیر امور خارجه هم نمی‌تواند.»


حضرتی: کنگره مجدد حزب 6 مهرماه برگزار می‌شود

قائم‌مقام حزب اعتمادملی درباره زمان احتمالی برگزاری مجدد کنگره این حزب گفت: احتمالا کنگره حزب اعتمادملی 6 مهرماه مجدد برگزار شود.

۴۰ روز تا پایان مهلت FATF به ایران

هر چند که FATF سازمانی کمتر شناخته شده است اما دارای نفوذ و قدرت فراوانی است.

کرباسچی: از روحانی عبور نکرده‌ایم اما منتقدیم

دبیرکل کارگزاران گفت: ما قائل به شکست دولت نیستیم که برخی می‌گویند اصلاح‌طلبان فقط می‌خواهند در روزهای پیروزی کنار دولت عکس یادگاری بگیرند و نوبت به شکست که رسیده قصد خالی کردن میدان را دارند.

پزشکیان: مردم به این نتیجه رسیده‌اند که با استیضاح وزرا مشکلات حل نمی‌شود

نایب رییس مجلس با تاکید بر اینکه مشکلات اقتصادی صرفا به وزارت اقتصاد بازنمی‌گردد گفت: در جلسه استیضاح وزیر اقتصاد نیز عنوان کردم که مشکلات اقتصادی تنها به وزیر اقتصاد ارتباط پیدا نمی‌کند. ما از ابتدا با آمریکا مشکل داشته‌ایم و این مشکلات تا به امروز نیز وجود داشته است.


توضیح علی مطهری درباره انتشار ویدیو از حواشی سخنرانی در گلپایگان:

صداوسیما مانند همیشه هدفدار و ناجوانمردانه عمل کرد

علی مطهری نوشت: صدا و سیما در بخش خبر 20 و 30 مانند همیشه ویدیو را تقطیع شده و هدفدار و ناجوانمردانه پخش کرد و انتقاد آن شخص را صرفاً مسئله گرانی پراید اعلام کرد نه این سوال عجیب که چرا در عید غدیر درباره غدیر صحبت کردی؟ و بعد نصیحت کرد، در حالی که خود صدا و سیما نیاز به نصیحت دارد.

واکنش دفتر وزیر کشور دولت اصلاحات: عبدالله نوری تصمیمی برای حضور در شورای عالی اصلاح‌طلبان ندارد

دفتر عبدالله نوری نسبت به خبری مبنی بر حضور او در شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان در بیانیه‌ای اعلام کرد: ایشان تصمیمی جهت حضور در شورای مذکور ندارند.

عراقچی: آمریکا به جای پاسخ‌های منطقی و حقوقی در دیوان لاهه تلاش کرد دادگاه را به انحراف بکشاند

معاون سیاسی وزیر امور خارجه ایران گفت: «طرف امریکایی در دادگاه لاهه به جای پاسخ منطقی و حقوقی، به توجیهات غیرفنی و غیرمرتبط با پرونده دست زد وتلاش کرد دادگاه را به انحراف بکشد.»


فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیاء ارتش:

بزودی پیشرفته‌ترین رادار دوربرد و موشک بردبلند را رونمایی می‌کنیم

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیاء ارتش با بیان اینکه در آینده‌ای نزدیک شاهد پیشرفته‌ترین رادار دوربرد بومی خواهیم بود، گفت: تا پایان سال یک موشک برد بلند عملیاتی خواهد شد.