سر خط اخبار

{title}{short-story}

معصومه ابتکار: حق خروج از کشور مطالبه قانونی است

معاون امور زنان و خانواده معتقد است در شرایط فعلی حق خروج از کشور برای زنان قهرمان و زنان فعال در عرصه های علمی یک مطالبه به حق و قانونی است.

زیباکلام: نمی‌توانم به مردم بگویم پای صندوق رای بیایید

کارشناس مسائل سیاسی گفت: کسر قابل‌ توجهی از رای‌دهندگان که در انتخابات آینده پای صندوق رای می‌روند همان ۱۶ میلیونی هستند که در سطح کشور و در انتخابات ریاست جمهوری دوره دوازدهم به آقای رئیسی رای دادند.
علم‌الهدی در خطبه‌های نمازجمعه مشهد:

غیرخودی در راس نظام وجود ندارد/ در راس کارگزاران نظام از ابتدای انقلاب تا به امروز، خائن و سواستفاده‌چی نداشته‌ایم

امام جمعه مشهد تاکید کرد: ما و عزیزان در پای نظام خودی هستیم. در راس نظام، غیرخودی وجود ندارد؛ چه در دولت و چه در مجلس و چه در قوه قضاییه. در راس مسئولیت‌ها اینهایی که هستند، خودی هستند و غیرخودی نداریم.
موحدی کرمانی در خطبه‌های نمازجمعه تهران:

ایران امروز به بیخ گوش اسرائیل رسیده است/ نیاز به یک پل ارتباطی سهل الوصول بین مردم و مسئولان داریم

امام جمعه موقت تهران گفت: آمریکا نگران امنیت اسرائیل است، زیرا هزاران موشک حماس و حزب الله آماده هستند تا تل‌آویو را با خاک یکسان کنند.

آغاز دادگاه‌های علنی اخلالگران در نظام پولی و ارزی از یکشنبه

دادگاه‌های علنی اخلالگران در نظام پولی و ارزی از یکشنبه آغاز خواهد شد و رسانه‌ها مجاز به انتشار اسامی متهمان و محتوای جلسات رسیدگی به این پرونده‌ها هستند.

وزارت کشور نقشی در صدور مجوز تجمع اخیر قم نداشت

مشاور وزیر کشور با اشاره به اعتراضات درباره تجمع در مدرسه فیضیه قم گفت: وزارت کشور نقشی در صدور مجوز تجمع در اماکنی مانند دانشگاه و مساجد و حوزه های علمیه ندارد.

سردار شریف: سپاه درباره مدرسه فیضیه بیانیه می‌دهد

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به تجمع در مدرسه فیضیه قم گفت: سپاه درباره حواشی مدرسه فیضیه قم بیانیه صادر می‌کند.

تجمع قم سازمان‌دهی شده بود/ دستگاه‌های نظارتی و اطلاعاتی تجمع قم را بررسی کنند/ این اقدامات خلاف منافع ملی است

عضو فراکسیون امید گفت: بر روی یکی از پلاکاردهای تجمع قم نوشته شده بود ای آنکه مذاکره شعارت استخر فرح، در انتظارت. این شعار بسیار قابل تعامل است و تداعی فوت آقای هاشمی را می‌کند و این پیام را می‌دهد که فوت ایشان پشت پرده داشته است.


ظریف: آمریکا در آرزوی تکرار سناریوی 28 مرداد است

محمدجواد ظریف، وزیر امور خارجه در پیامی به مناسبت سالروز کودتای 28 مرداد نوشت: اکنون «گروه اقدام ایران» آمریکا از طریق فشار، دروغ پردازی و عوام‌فریبی آرزوی تکرار همان سناریو را در سر می‌پروراند.


بازداشت مشاور رسانه‌ای احمدی‌نژاد

علی اکبر جوانفکر مشاور رسانه ای احمدی نژاد بازداشت شد.

وزیر صمت: بسته ارزی جدید ثبت سفارش را کاهش می‌دهد/ تکلیف سازمان حمایت و بورس برای مقابله با سودجویی‌ها

وزیر صنعت، معدن و تجارت اجرای بسته جدید ارزی دولت را موجب به حداقل رساندن سودجویی‌ها دانست و پیش بینی کرد که میزان ثبت سفارش در این نظام جدید مالی کاهش می‌یابد و از تعداد سودجویانی که قصد داشتند به صورت گسترده ثبت سفارش انجام دهند، کاسته خواهد شد.