سر خط اخبار

{title}{short-story}

مجید انصاری: رئیس‌جمهوری، با قدرت در جلسه شورای امنیت شرکت کند

ضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با تاکید بر حضور رییس‌جمهور در مجمع عمومی سازمان ملل گفت: ما پیرو حضرت علی(ع) هستیم که در هیچ میدانی عقب‌نشینی نمی‌کرد. 

چرا اصولگرایان در مقابل پیشنهاد رفراندوم جبهه می‌گیرند؟/ مهاجری: اصولگرایان از وضع موجود حراست می‌کنند

محمد مهاجری گفت: حوزه اختیارات دولت فارغ از اینکه چه دولتی روی کار باشد، از موضوعاتی است که می‌تواند به رفراندوم گذاشته شود. حوزه اختیارات دولت حتی در مسائل اقتصادی گسترده نیست.


رهامی: رئیس‌جمهور در سازمان ملل پاسخ اتهامات آمریکا را بدهد

یک فعال سیاسی اصلاح‌طلب با بیان اینکه غیبت ایران در مجامع عمومی بین‌الملل از جمله سازمان ملل بیشتر نشان‌دهنده ضعف ماست، گفت: ما هرگاه با منطق قوی در مجامع بین‌المللی شرکت کرده‌ایم، سود برده‌ایم. رئیس‌جمهور باید در مجمع عمومی سازمان ملل شرکت کرده و پاسخ اتهامات آمریکا علیه کشورمان را بدهد.

ابتکار: اصلاح‌طلبان حمایت از دولت را ادامه می‌دهند

معصومه ابتکار، معاون زنان و خانواده رییس‌جمهوری در واکنش به اختلاف بین اصلاح‌طلبان و دولت گفت: اصلاح‌طلبان روند حمایت از دولت تدبیر و امید را ادامه خواهند داد.


غلامرضا ظریفیان: وقت جراحی در اقتصاد و سیاست است/ روشنفکران به میدان بیایند

معاون دانشجویی وزیر علوم در دولت اصلاحات گفت: خبار امیدبخش، تلاش، اهتمام دلسوزان کشور هم در داخل و هم در خارج دارند که جامعه فرو نپاشد هم، وجود دارد. 

عبدالله ناصری: هیچ گزینه‌ای حاضر نیست جایگزین وزیر اقتصاد شود

یک فعال سیاسی اصلاح‌طلب با بیان اینکه اصلاح‌طلبان از روحانی و دولت دلخور هستند، گفت: دلخوری اصلاح‌طلبان از دولت به خاطر خودشان نیست. اصلاح‌طلبان کماکان حامی روحانی هستند و دلخوری آنها برمبنای نادیده گرفتن برخی تعهدات و عدم اجرایی کردن آنهاست.


گفت‌وگوی فاطمه هاشمی با خبرنگاران روزنامه جهان صنعت

خبرنگاران روزنامه جهان صنعت با حضور در خانه موزه آیت‌الله اکبر هاشمی رفسنجانی(ره) با فاطمه هاشمی گفت‌وگو کردند. 
عارف:

دولتی را روی کار آوردیم که مجبوریم با سیلی صورتمان را سرخ کنیم/ جریان اصولگرا نمی‌تواند پاسخگوی مطالبات مردم باشد

رئیس شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان گفت: از مردم هم بابت مشکلات عذر خواهی می کنیم چون دولتی را روی کار آوردیم که مجبوریم صورت‌مان را با سیلی سرخ کنیم.


موسوی تبریزی: برخی افراد پشت پرده تجمع فیضیه را می‌شناسم/ جهت شرکت در تجمع برایم پیامک ارسال شد

دبیرکل مجمع مدرسین و محققین قم گفت: فوت آیت‌الله هاشمی هنوز برای مردم و فرزندان ایشان روشن نشده و پرونده آن هم بسته نشده بعد عده‌ای می‌آیند طوری به مردم القا می‌کنند که انگار فوت ایشان طبیعی نبوده و مهرتاییدی به ابهامات موجود می‌زنند.


واکنش محسن هاشمی به اظهارات محمود واعظی

رئیس شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی به اظهارات محمود واعظی رئیس دفتر رئیس جمهور در خصوص بیانیه انتقادی این حزب نسبت به دولت واکنش نشان داد.

توصیه ابتکار به جریانات سیاسی: مراقب جنگ روانی کشورهای معاند باشید

معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده گفت: در حال حاضر یک جنگ روانی از سوی کشور‌های معاند علیه ایران به وجود آمده و جریانات سیاسی و رسانه‌‌ها باید مراقبت بیشتری کنند.