سر خط اخبار

پیشنهاد مجید انصاری برای شکستن قدرت آمریکا: به تدبیر آیت‌الله هاشمی در تعامل با دنیا عمل کنیدعضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه دشمن با به راه انداختن جنگ اقتصادی می‌خواهد مردم را مایوس و نظام را ناکارآمد نشان دهد، بر ضرورت حفظ همگرایی و تقویت امید در جامعه تاکید کرد.
http://jahansanat.ir/uploads/posts/2018-07/1532690125_821bb950-5a7f-45f6-96b0-3d5c0d2f3294.jpeg
کد خبر:581
پ

پیشنهاد مجید انصاری برای شکستن قدرت آمریکا: به تدبیر آیت‌الله هاشمی در تعامل با دنیا عمل کنید

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه دشمن با به راه انداختن جنگ اقتصادی می‌خواهد مردم را مایوس و نظام را ناکارآمد نشان دهد، بر ضرورت حفظ همگرایی و تقویت امید در جامعه تاکید کرد.جهان صنعت آنلاین- مجید انصاری در دوازدهمین یادواره 117 شهید نوق در بهرمان رفسنجان افزود: امروز کشور و انقلاب اسلامی در پیچ تاریخی قرار گرفته که برای عبور از شرایط موجود نیاز به تدبیر و روش مرحوم ایت الله هاشمی رفسنجانی که تکیه بر همگرایی بیشتر داخلی و تعامل با دنیا بود، داریم.

انصاری ادامه داد: امروز همه می‌دانیم که در هر خانه‌ای چندین جوان بیکار وجود دارد که زمینه اشتغال آن‌ها فراهم نیست و در این میان شرایط ویژه‌ای هم در جهان و کشور ما شکل گرفته است.

وی گفت: دشمنان توطئه‌هایی را علیه ایران با هدف تضعیف و تحریم نظام و انقلاب در پیش گرفته اند و در واقع امروز مثلث شوم شیطانی و در راس آن آمریکا و در کنارش منافقان و تروریست‌ها علیه ما برپاست.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام افزود: همزمان با این توطئه ها، مشکلات دیگری از قبیل: بیکاری، بحران آب، گرمازدگی محصولات، عوارض طبیعی و غیرطبیعی ناشی از شدت خشکسالی هم جامعه را فرا گرفته است.

وی ادامه داد: از طرف دیگر با کمال تاسف برخی با فرصت طلبی در زمانی که ملت در فشار‌ها اقتصادی است، ارز دولت را می‌گیرند و کالا وارد و به قیمت گزاف می‌فروشند این در حالی است که کارگران و قشر کشاورزان آسیب دیده باید با دست خالی وارد منزل شوند.

 انصاری گفت: در چنین شرایطی مردم باید امر به معروف و نهی از منکر داشته باشند و صرفه جویی در منابع بیشتر شود و ضمن کاهش ریخت و پاش‌های اداری، کشاورزان خسارت دیده را بانک‌ها و دولت یاری کنند.

این فعال سیاسی با تحلیل شرایط کنونی کشور گفت: برای غلبه بر مشکلات باید مدیران با دلسوزی بیشتر در خدمات رسانی به مردم روش آیت الله هاشمی رفسنجانی را اجرا کنند و برای شکستن قوه آمریکا نیاز به تدبیر آیت الله هاشمی رفسنجانی در جهت تعامل با دنیا داریم.

انصاری تصریح کرد: چرا که امروز بیش از هر زمان دیگری حقانیت ایران در دنیا مطرح است و عقل و خرد هم شرط پیروزی است.

انصاری یاد آیت الله هاشمی رفسنجانی را گرامی داشت و بیان کرد: نام ایشان با انقلاب، ساختن ایران، جهاد و ایثار و تلاش و فداکاری قرین است.

وی افزود: زمانی که جهان علیه ایران دست به جنگ زد و از قضا فرمانده دفاع از کشور همان آیت الله هاشمی رفسنجانی فرزند بهرمان انتخاب شد و چه شب‌ها و روز‌ها در کنار دیگر فرماندهان و شهدا در جبهه‌های نبرد ایستاد.

انصاری گفت: در اوج ناامیدی که ما مهمات برای ارسال به مدافعان در خرمشهر و بوشهر نداشتیم، هاشمی رفسنجانی در فکر ایجاد صنایع موشکی و در فکر توسعه جنگ افزار‌های دفاعی بود لذا امروز پایه بسیاری از صنایع نظامی کشورمان در زمان جنگ و تحریم‌ها بوسیله آیت الله هاشمی رفسنجانی گذاشته شد.
منبع
ایرنا
دیدگاه کاربران ۱ دیدگاه
ارسال دیدگاه

عکس خوانده نمی شود


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد