سر خط اخبار

یک بام و دو هوای انتقال ترابی به پرسپولیسقرارداد انتقال بازیکن تیم فوتبال سایپا به پرسپولیس از نیم‌فصل دوم لیگ برتر هجدهم در حالی منعقد شد که باشگاه تراکتورسازی مدعی داشتن قرارداد با این بازیکن ملی‌پوش شده است‌‌.  هر چند باشگاه پرسپولیس از فعالیت در فصل نقل‌وانتقالات هجدهمین دوره رقابت‌های لیگ برتر محروم بود، اما با تلاش و تدبیر مسوولان این باشگاه توانست با چند بازیکن خوب از جمله سروش رفیعی، مهدی ترابی، مهدی شریفی و مهدی شیری قرارداد منعقد کند تا از نیم‌فصل دوم این بازیکنان را در اختیار داشته باشد‌‌.

کد خبر:694
پ

یک بام و دو هوای انتقال ترابی به پرسپولیس

قرارداد انتقال بازیکن تیم فوتبال سایپا به پرسپولیس از نیم‌فصل دوم لیگ برتر هجدهم در حالی منعقد شد که باشگاه تراکتورسازی مدعی داشتن قرارداد با این بازیکن ملی‌پوش شده است‌‌.  هر چند باشگاه پرسپولیس از فعالیت در فصل نقل‌وانتقالات هجدهمین دوره رقابت‌های لیگ برتر محروم بود، اما با تلاش و تدبیر مسوولان این باشگاه توانست با چند بازیکن خوب از جمله سروش رفیعی، مهدی ترابی، مهدی شریفی و مهدی شیری قرارداد منعقد کند تا از نیم‌فصل دوم این بازیکنان را در اختیار داشته باشد‌‌.روزنامه جهان صنعت- این بازیکنان براساس توافقی که صورت گرفت یا در باشگاه دیگر و یا در تیم خودشان به بازی ادامه دادند تا نیم‌فصل دوم به جمع سرخپوشان اضافه شوند‌‌. یکی از این بازیکنان مهدی ترابی ملی‌پوش جوان تیم سایپاست‌‌. ترابی که جزو آینده‌داران فوتبال ایران است با رایزنی‌های مسوولان باشگاه پرسپولیس و موافقت باشگاه سایپا به تیم پرسپولیس پیوست و قرار است نیم‌فصل اول را در سایپا سپری کند و برای نیم فصل دوم پیراهن پرسپولیس را برتن کند‌‌.
بعد از این انتقال بود که باشگاه تراکتورسازی مدعی شد ترابی با این تیم قرارداد دارد و پرسپولیسی‌ها مرتکب تخلف شده‌اند‌‌. تراکتوری‌ها ادعا می‌کنند که این بازیکن قرارداد انتقالش به تراکتورسازی را امضا کرده و باید برای گذراندن سربازی به تبریز برود‌‌.  شکایت تراکتورسازی به فدراسیون فوتبال باعث شد پرونده جدیدی در فوتبال ایران باز شود‌‌. پرونده‌ای که پیچیده خواهد بود و تا هفته‌ها سوژه این سه باشگاه خواهد شد‌‌. کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال نیز مهدی ترابی را احضار کرده تا مشخص شود وی با تراکتورسازی قراردادی امضا کرده است یا نه‌‌.  گفتنی است باشگاه پرسپولیس دفاعیه خود را برای این پرونده آماده کرده و حتی اعتقاد دارد در صورت امضای قرارداد توسط ترابی، وی را اغفال کرده‌اند‌‌. ضمن اینکه تراکتورسازی به بخش خصوصی واگذار شده و دیگر نمی‌تواند بازیکن سرباز بگیرد‌‌. با این حال در صورتی که ترابی با باشگاه تراکتورسازی قرارداد امضا کرده باشد و بعد از آن با پرسپولیس هم قرارداد جدیدی امضا کرده باشد، احتمال محرومیت چندماهه وی وجود دارد‌‌. با این حال این بررسی‌ها باید در کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال صورت بگیرد‌‌.  این در حالی است که صبح دیروز در کمیته وضعیت فدراسیون فوتبال جلسه‌ای برگزار شد تا وضعیت مهدی ترابی مشخص شود‌‌. سایت فدراسیون فوتبال در این باره خبری منتشر کرد و نوشت: جلسه رسیدگی به پرونده مربوط به مهدی ترابی در تاریخ ۱۶ مرداد ۹۷ در محل کمیته وضعیت فدراسیون فوتبال تشکیل شد و از آنجایی‌که محتویات این پرونده محرمانه تلقی می‌شوند، کمیته وضعیت و طرفین پرونده مجاز به ارائه اطلاعات در این باره نیستند‌‌. لازم به ذکر است این پرونده کماکان در مرحله تحقیقات است و بدیهی است پس از پایان تحقیقات و نهایتا اتخاذ تصمیم، در خصوص موضوع، مراتب به صورت رسمی و از طریق سایت فدراسیون فوتبال اطلاع‌رسانی خواهد شد‌‌.
صادق درودگر مدیرعامل تراکتورسازی هم در این باره گفت: احتمال محرومیت ترابی از بازی‌های باشگاهی و ملی وجود دارد و مدیرعاملان ۳باشگاه سایپا، تراکتورسازی و پرسپولیس باید در جلسه‌ای این مساله را حل کنند‌‌.
کلیدواژه :
دیدگاه کاربران ۱ دیدگاه
ارسال دیدگاه

عکس خوانده نمی شود


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد