سر خط اخبار

انتقال بیرانوند به ترکیه منتفی شدپس از کش و قوس‌های فراوان و شایعات به وجود آمده، علیرضا بیرانوند در پرسپولیس ماندنی شد‌‌. علیرضا بیرانوند سنگربان ۲۵ ساله تیم ملی فوتبال ایران و باشگاه پرسپولیس بعد از درخشش در جام‌جهانی و مهار پنالتی رونالدو مورد توجه تیم‌های زیادی قرار گرفته است، اما با توجه به محرومیت پرسپولیس و درخواست هواداران میلیونی این تیم بیرانوند تصمیم گرفت تا پایان نیم‌فصل اول لیگ هجدهم در جمع شاگردان برانکو بماند‌‌.

کد خبر:695
پ

انتقال بیرانوند به ترکیه منتفی شد

پس از کش و قوس‌های فراوان و شایعات به وجود آمده، علیرضا بیرانوند در پرسپولیس ماندنی شد‌‌. علیرضا بیرانوند سنگربان ۲۵ ساله تیم ملی فوتبال ایران و باشگاه پرسپولیس بعد از درخشش در جام‌جهانی و مهار پنالتی رونالدو مورد توجه تیم‌های زیادی قرار گرفته است، اما با توجه به محرومیت پرسپولیس و درخواست هواداران میلیونی این تیم بیرانوند تصمیم گرفت تا پایان نیم‌فصل اول لیگ هجدهم در جمع شاگردان برانکو بماند‌‌.روزنامه جهان صنعت- دوشنبه گذشته بود که خبری ناراحت‌کننده به گوش پرسپولیسی‌ها رسید و موضوع از این قرار بود که باشگاه بشیکتاش ترکیه درصدد است دروازه‌بان شماره یک تیم ملی ایران را به خدمت بگیرد و با این انتقال، بیرانوند باید پیش از پایان نیم‌فصل به این تیم پرهوادار ترکیه‌ای بپیوندد‌‌. این موضوع از آنجا برای سرخ‌پوشان ناراحت‌کننده بود که آنها با وجود درخشش دروازه‌بان کروات این تیم، همچنان نیاز به سنگربانی مطمئن دارند و بعید است رادو بتواند از پس این مسوولیت دشوار برآید‌‌.
خمارلو مسوول روابط‌عمومی باشگاه پرسپولیس رسما اعلام کرد علیرضا بیرانوند حداقل تا پایان نیم‌فصل اول در پرسپولیس خواهد ماند و انتقالش به باشگاه ترکیه‌ای منتفی شده است‌‌. او همچنین افزود: مهم نیست مسوولان بشیکتاش به باشگاه پیشنهاد رسمی بدهند یا خیر، در هر صورت پاسخ ما منفی است و هواداران نگران نباشند‌‌.
کلیدواژه :
دیدگاه کاربران ۱ دیدگاه
ارسال دیدگاه

عکس خوانده نمی شود


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد