سر خط اخبار

پوگبا، جنجالی‌ترین انتقال سال؟مینو رایولا، ایجنت پل پوگبا در تلاش است که جدایی ستاره فرانسوی از منچستریونایتد را نهایی کند‌‌.

کد خبر:696
پ
فراز و فرودهاي پيوستن ستاره فرانسوي به بارسلونا؛

پوگبا، جنجالی‌ترین انتقال سال؟

مینو رایولا، ایجنت پل پوگبا در تلاش است که جدایی ستاره فرانسوی از منچستریونایتد را نهایی کند‌‌.روزنامه جهان صنعت- دو سال پس از انتقال نجومی 89 میلیون پوندی پوگبا از یوونتوس به یونایتد، باشگاه بارسلونا به مشتری جدید پوگبا تبدیل شده است‌‌. پوگبا پس از جام‌جهانی که نمایش درخشانی در آن داشت و در نهایت نیز جام قهرمانی را بالای سر برد، روز دوشنبه به تمرینات منچستریونایتد بازگشت ولی منابع نزدیک به او معتقدند که تلاش‌ها برای جدایی‌اش آغاز شده است‌‌.

یونایتد دوشنبه‌شب گذشته اعلام کرد که این بازیکن فروشی نیست و شیاطین سرخ پیشنهاد 6/44 میلیون پوندی به علاوه یری مینا و آندره گومس از سوی بارسلونا را رد کرده‌اند‌‌. به نظر راضی کردن یونایتد به جدایی گرانقیمت‌ترین بازیکن تاریخش بسیار دشوار است و با توجه به اینکه به زودی پنجره نقل‌وانتقالاتی انگلیس بسته خواهد شد، کار سختی پیش روی مشتریان پوگبا خواهد بود‌‌.
اما این موضوع که رایولا در تلاش است مقدمات حضور پوگبا در بارسلونا را فراهم کند نیز مطرح است‌‌. در حقیقت پس از پیش‌فصل نه چندان خوب، رایولا نگران آینده پوگبا در یونایتد است‌‌. یونایتد می‌داند که ایجنت پوگبا سعی دارد قرارداد جدیدی برای او به امضا برساند که حقوقش به هفته‌ای 500 هزار پوند (حقوق فعلی الکسیس سانچس) برسد ولی این اولین بار نیست که آینده ستاره 25 ساله در اولدترافورد در شک و شبهه قرار دارد‌‌.
رایولا که از انتقال نجومی پوگبا، 41 میلیون پوند به جیب زد، در ماه ژانویه مدعی شده بود که برخی باشگاه‌ها از جمله منچسترسیتی به دنبال جذب پوگبا هستند‌‌. با تیره و تار شدن رابطه پوگبا و مورینیو در طول فصل گذشته، دیلی‌میل نیز مدعی شد که مورینیو به فکر فروش پوگبا در این تابستان است‌‌. پس از نظرات منفی مورینیو درباره پوگبا در طول جام‌جهانی، اوضاع بدتر نیز شد‌‌.
در حقیقت به جای تمجید پوگبا، مورینیو از او خواست که درک کند چرا در روسیه انقدر خوب کار کرده و در باشگاهش انقدر خوب نیست‌‌. این جملات اوضاع را از قبل نیز بدتر کرد‌‌.
حال گزارش‌ها از صحبت رایولا با بارسلونا‌، حاکی از آن است که ایجنت ایتالیایی با یونایتد نیز صحبت‌هایی در مورد آینده ستاره فرانسوی داشته است‌‌. منابع نزدیک به بازیکن تایید کرده‌اند که این اخبار واقعی هستند ولی شانس جدایی او از باشگاه بسیار کم است‌‌. در حقیقت بارسلونا قصد دارد تا پایان ماه جاری میلادی که پنجره نقل‌وانتقالات در اسپانیا ادامه خواهد داشت، منتظر بماند و برای این انتقال تلاش کند‌‌.
با بسته شدن پنجره نقل‌وانتقالات انگلیس در روز پنجشنبه، این انتقال دشوارتر نیز خواهد شد و این دو روز، در مشخص شدن آینده پوگبا بسیار مهم خواهد بود‌‌.
این در حالی است که باشگاه منچستریونایتد با وجود پیشنهاد بارسلونا تمایلی به فروش پل پوگبا در تابستان امسال ندارد‌‌. رسانه‌های انگلیسی از جمله بی‌بی‌سی اسپورت خبر دادند که شیاطین سرخ اجازه خروج پوگبا از اولدترافورد را صادر نخواهند کرد‌‌.
بارسا به شدت علاقه خود را به جذب پوگبا نشان داد و حتی حاضر بود در ازای 50 میلیون یورو و در اختیار گذاشتن یری مینا و آندره گومز به منچستر این ستاره فرانسوی را به نیوکمپ بیاورد که در این راه ناکام مانده است‌‌. دیروز هم روزنامه موندو دپورتیوو اعلام کرد بارسلونا با پوگبا به توافق پنج ساله با مبلغ 100 میلیون پوند دست یافته است‌‌.
پیش از آن هم یک سایت ایتالیایی از توافق شخصی پوگبا با بارسلونا خبر داد‌‌. باشگاه بارسلونا با وجود خرید چهار بازیکن جدید همچنان با نظر والورده در نقل‌وانتقالات تابستانی حضور دارد‌‌. کالچو مرکاتو ایتالیا امروز مدعی شد بارسلونا و پل پوگبا به توافق شخصی دست یافته‌اند‌‌. این باشگاه اسپانیایی و رایولا بر سر قرارداد 110 میلیون یورویی مذاکره خواهند کرد‌‌. یوونتوس رقیب بارسلونا برای جذب پل پوگبا بود‌‌.
از طرفی ریو فردیناند، مدافع سابق منچستریونایتد به انتقاد از مسوولان باشگاه منچستر پرداخت و مدعی شد که آنها نباید به هیچ وجه، پل پوگبا را به فروش برسانند‌‌. او در توئیترش، باشگاه را تهدید کرد و نوشت: اگر جرات دارید، اجازه انجام این انتقال را بدهید!‌‌. ‌‌. ‌‌. منچستریونایتد خانه پوگپاست‌‌. سریعا شایعات را ساکت کنید و توبی آلدروایرلد را هم جذب کنید‌‌.
این در حالی است که گزارش‌ها از ایتالیا حاکی از آن است که باشگاه یوونتوس قصد دارد میرالم پیانیچ،‌ هافبک اهل بوسنی را به عنوان بخشی از قرارداد انتقال پوگبا از یونایتد، به این تیم پیشنهاد کند‌‌. پس از پیوستن ویدال به بارسا، حالا نشریه توتو اسپورت مدعی شده که یوونتوس قصد دارد انتقال پوگبا را به هر شکلی نهایی کند و در این امر حاضر است پیانیچ را به عنوان بخشی از این قرارداد راهی اولدترافورد کند‌‌. مورینیو از هواداران بزرگ‌ هافبک اهل بوسنی است که دو سال پیش برای جانشینی پوگبا خریداری شد و نمایش خوبی نیز در این مدت داشت‌‌. طبق گفته توتو اسپورت، هر دو بازیکن نیز با این انتقال خوشحال هستند و باید دید در نهایت تکلیف کار به کجا خواهد رسید‌‌.

کلیدواژه :
دیدگاه کاربران ۱ دیدگاه
ارسال دیدگاه

عکس خوانده نمی شود


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد