سر خط اخبار

انصراف مالک خونه به خونه از لیگ یکمالک تیم فوتبال خونه‌به‌خونه بابل رسما اعلام کرد از رقابت‌های لیگ برتر آزادگان کنار خواهند کشید‌‌.  پس از پایان لیگ آزادگان فصل گذشته اتفاقاتی رخ داد که موجب رنجش فوتبال بابل شد‌‌. 
کد خبر:700
پ

انصراف مالک خونه به خونه از لیگ یک

مالک تیم فوتبال خونه‌به‌خونه بابل رسما اعلام کرد از رقابت‌های لیگ برتر آزادگان کنار خواهند کشید‌‌.  پس از پایان لیگ آزادگان فصل گذشته اتفاقاتی رخ داد که موجب رنجش فوتبال بابل شد‌‌. روزنامه جهان صنعت- این اتفاقات از آنجا شروع شد که در هفته پایانی لیگ یک خونه‌به‌خونه‌ای‌ها با تیم فوتبال نساجی مازندران رقابت تنگاتنگی داشتند و پس از سوت پایان بازی‌ها مازندرانی‌ها در آخرین بازی شش گل به راه‌آهن زدند و موفق شدند به لیگ برتر صعود کنند‌‌. حال این قضایا در اصل این بود که مالک باشگاه خونه‌به‌خونه در پایان بازی‌ها، نساجی را به تبانی متهم کرد‌‌. قاسم حسن‌زاده مدعی شده بود مدارکی دارد که باشگاه نساجی روز قبل بازی با راه‌آهن به این تیم پیشنهاداتی داده است که باید با نتیجه پرگل ببازند؛ جالب‌تر اینکه این اتفاق هم رخ داد و راه‌آهن نگون‌بخت شش بار دروازه خود را بازشده دید و این تیم مازندرانی به لیگ برتر صعود کرد‌‌.  

حال دوشنبه شب گذشته در برنامه 90 که قرار بر این بود فیلمی که مالک تیم بابلی به فردوسی‌پور داده بود که در برنامه زنده پخش شود، این مدرک رو نشد و همین امر موجب رنجش حسن‌زاده شد و عنوان کرد فوتبال ایران هیچ چیزش سر جایش نیست و درستش این است که از رقابت‌ها کنار بکشند‌‌.
در همین خصوص قاسم حسن‌زاده، مالک باشگاه خونه‎به‌خونه در بیانیه‌ای اظهار کرد: ضمن عرض سلام خدمت مردم شریف مازندران و شهر بابل و فوتبال‌دوستان سراسر کشور، بدین وسیله ضمن تشکر از عادل فردوسی‌پور بابت زحمت تهیه برای تولید برنامه مربوط به بررسی ادعاهای تیم خونه به خونه درباره اتفاقات هفته آخر لیگ دسته اول کشیده بودند و باتوجه به پخش نشدن این برنامه، همین جا اعلام می‌کنم خونه به خونه فعالیتی در فوتبال ایران نخواهد داشت‌‌. اگرچه امروز هواداران بابلی با حضور در ورزشگاه ما را شرمنده خود کردند‌‌.
دل من برای عادل فردوسی‌پور سوخت‌‌. او با وجود وقتی که برای تهیه برنامه‌اش گذاشته بود، موفق به پخش آن نشد تا ما ایمان بیاوریم حریف قدرتمندان فوتبال ایران نخواهیم شد‌‌. بنابراین باتوجه به جمیع جهات، انصراف خود را از تیمداری اعلام کرده و تاکید می‌کنم فعالیتی در عرصه باشگاه‌داری نخواهم داشت‌‌. البته از نظر من این یک شکست نیست بلکه پیروزی فوتبال و طرفداران فوتبال و مردم شریف شهر بابل است که تا انتهای فصل از تیم خود و نتایج آن حمایت کردند‌‌.
کلیدواژه :
دیدگاه کاربران ۱ دیدگاه
ارسال دیدگاه

عکس خوانده نمی شود


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد