سر خط اخبار

درخواست شریعتمداری از روحانی برای نرفتن به شورای امنیت+ پاسخ حسام‌الدین آشناحسین شریعتمداری در مقاله‌ای خواستار عدم حضور رییس‌جمهور در شورای امنیت سازمان ملل شد چراکه ریاست آن جلسه را ترامپ برعهده دارد.


http://jahansanat.ir/uploads/posts/2018-09/1536659281_e20b85ba-f7f1-4e9e-a4b9-42c44c48cb08.jpeg
کد خبر:891
پ

درخواست شریعتمداری از روحانی برای نرفتن به شورای امنیت+ پاسخ حسام‌الدین آشنا

حسین شریعتمداری در مقاله‌ای خواستار عدم حضور رییس‌جمهور در شورای امنیت سازمان ملل شد چراکه ریاست آن جلسه را ترامپ برعهده دارد.
جهان صنعت آنلاین- حسین شریعتمداری، مدیرمسئول روزنامه کیهان درباره حضور روحانی در سازمان ملل نوشت: امسال اجلاس سالانه مجمع عمومی سازمان ملل متحد در حالی برگزار می‌شود که دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا ریاست دوره‌ای و یک ماهه شورای امنیت سازمان ملل را برعهده دارد.
 
امروز دونالد ترامپ رئیس‌جمهور هتاک، خونریز و غارتگر آمریکا که هیچ فرصتی را برای کینه‌توزی و دشمنی با ایران اسلامی و اهانت‌های پی در پی به مردم ایران و... از دست نداده، بر این کرسی تکیه زده است و اکنون فرصت مناسبی به دست آمده است که رئیس‌جمهور کشورمان با اعتراض رسمی و آشکار به ریاست ترامپ بر شورای امنیت سازمان ملل متحد از شرکت در مجمع عمومی سالانه این سازمان خودداری کند تا از این طریق و با تحقیر ترامپ، لااقل به بخشی از اهانت‌های آمریکا علیه ایران و مردم ایران پاسخ داده باشد.
 
گفتنی است که نیکی هیلی سفیر آمریکا در سازمان ملل متحد بلافاصله بعد از اعلام ریاست ترامپ بر شورای امنیت این سازمان گفته است ترامپ قصد دارد در دوره ریاست خود بر شورای امنیت سازمان ملل یکی از نشست‌های این شورا را به بررسی نحوه اعمال فشار بیشتر بر ایران به‌خاطر نقض قطعنامه‌های سازمان ملل اختصاص دهد! یعنی برخلاف ما که بسیاری از فرصت‌های طلایی را از دست می‌دهیم، آمریکا حتی فرصت یک ماهه ریاست بر شورای امنیت را نیز برای ادامه دشمنی با ایران اسلامی نادیده نمی‌گیرد!
 
خودداری آقای روحانی از شرکت در مجمع عمومی سازمان ملل می‌تواند پاسخ دندان‌شکنی به اهانت‌های بی‌وقفه ترامپ به ایران اسلامی و مردم شریف آن باشد. ضمن آنکه مگر حضور همه ساله آقای روحانی در نشست‌های مجمع عمومی سازمان ملل چه دستاوردی داشته است که با عدم حضور ایشان از دست برود؟!

 
پاسخ توییتری آشنا


حسام الدین آشنا در حساب توییتری خود با اشاره به مقاله روزنامه کیهان نوشت: کیهان قدیمی ترین و  ارشدترین سخنگوی جریان کوچک ولی قدرتمند «نه به دیپلماسی» در ایران معاصر است.
 
 کیهانیان غیاب را "پاسخ دندان شکن" و حضور را "بی دستاورد" می دانند. 
 
 بیاد داشته باشیم حتی در دعواهای خیابانی هم " اهانت های بی وقفه" را با "خودداری از حضور" پاسخ نمی دهند.
منبع
جماران
دیدگاه کاربران ۱ دیدگاه
ارسال دیدگاه

عکس خوانده نمی شود


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد