سر خط اخبار

{title}{short-story}

صدیقی: گردن کلفت‌ها را کنار گذاشتیم و آمدیم سراغ ضعیف‌ترها

امام جمعه موقت تهران با تاکید به برخورد با دانه‌درشت‌ها گفت: تا آماده مبارزه با فساد، نفوذی‌ها و دانه درشت‌ها نباشیم، نمی‌توانیم ادعای انتظار فرج امام زمان(عج) را داشته باشیم.

علم‌الهدی: قانون مرز امر به معروف و نهی از منکر نیست/ بازار سوم ارز برای دزدیدن و بردن مال مملکت است

امام جمعه مشهد تاکید کرد: بعضی افراد ناآگاه می‌گویند مجلس خبرگان چرا به مسائل معیشتی و اقتصادی وارد شده است؟ برخی از نمایندگان مجلس نیز این مسئله مطرح کرده‌ است. خبرگان به دو ملاک به این مسئله وارد شده است؛ یکی این است که کار و رسالت اصلی خبرگان است. وظیفه اصلی خبرگان صیانت از رهبری است. 

درخواست شریعتمداری از روحانی برای نرفتن به شورای امنیت+ پاسخ حسام‌الدین آشنا

حسین شریعتمداری در مقاله‌ای خواستار عدم حضور رییس‌جمهور در شورای امنیت سازمان ملل شد چراکه ریاست آن جلسه را ترامپ برعهده دارد.


سید احمد خاتمی:

ایران از خطوط قرمز خود مانند اقتدار موشکی کوتاه نمی‌آید

سید احمد خاتمی در خطبه‌های نماز جمعه تهران با تاکید بر ادامه فعالیت‌های موشکی ایران گفت: آمریکا و اروپا بداند ایران از خطوط قرمز خود مانند اقتدار موشکی کوتاه نمی‌آید.


اولین جلسه رسیدگی به پرونده رحیم مشایی برگزار شد

قوه قضاییه اعلام کرد: جلسه دادگاه علنی رسیدگی به اتهامات الف.ر.م رئیس دفتر رئیس جمهور سابق در شعبه اول دادگاه انقلاب اسلامی تهران برگزار شد.

آیت‌الله شبستری: تردیدی نیست که اشکالاتی به روحانیت و حوزه وارد است/ رحیم‌ پورازغدی باید با ادبیات مناسب‌تری صحبت کند

عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه رحیم‌پور ازغدی آگاه به مسائل اجتماعی و روز است، گفت: در اینکه اشکالاتی به روحانیت و حوزه وارد است، تردیدی نیست، منتهی این اشکال بهتر بود با ادبیاتی مناسب‌تر از سوی آقای رحیم‌پور مطرح شود.

بازداشت مشاور رسانه‌ای احمدی‌نژاد

علی اکبر جوانفکر مشاور رسانه ای احمدی نژاد بازداشت شد.

ناطق‌نوری: چهارده نفر از گروه فرقان اعدام شدند/ تلاش کردیم ریشه مکتب فرقان را بخشکانیم

علی‌اکبر ناطق‌نوری، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام درباره عملکرد شهید لاجوردی گفت: انتخاب مرحوم لاجوردی به عنوان دادستان با این نیت محاکمه ایدئولوژی فرقان، به نظرم انتخاب درستی بود و به لطف خدا میسر شد.


ربیعی: به زودی درباره جلسه استیضاح با مردم سخن خواهم گفت

ربیعی گفت: درباره جلسه روز استیضاح مطالب ناگفته زیادی از شیوه اداره مجلس گرفته تا مطالب و تهمت‌های نمایندگان موافق استیضاح وجود دارد که در فرصت مناسبی آن را در قالب نامه‌ای خطاب به مردم و کارگران اعلام خواهم کرد.

امامی کاشانی: ایران زیر بار مذاکره با آمریکا نمی‌رود

امام جمعه موقت تهران تصریح کرد:ایران زیر بار مذاکره با آمریکا نمی‌رود و موضع ایران همان است که از ابتدا رهبر انقلاب اسلامی بیان‌ کردند.

علم‌‌الهدی: نتایج و شرایط ما با اوایل انقلاب قابل مقایسه نیست/ اروپا و آمریکا هر دو دشمن قسم‌خورده‌اند ولی در روش اختلاف دارند

امام جمعه مشهد تاکید کرد: مسئله امریکا و کشورهای استکباری از قبیل فرانسه و انگلیس این است که این انقلاب 40 سال عمر کرده و توطئه‌ها بی‌اثر بود و نتایج و شرایط ما با اوایل انقلاب قابل مقایسه نیست. ما در عرصه اقتدار پیش رفتیم و دشمن در مرحله تنزل اقتدار است و این برای امریکا و اروپا قابل تحمل نیست.