سر خط اخبار

{title}{short-story}

ابتکار: اصلاح‌طلبان حمایت از دولت را ادامه می‌دهند

معصومه ابتکار، معاون زنان و خانواده رییس‌جمهوری در واکنش به اختلاف بین اصلاح‌طلبان و دولت گفت: اصلاح‌طلبان روند حمایت از دولت تدبیر و امید را ادامه خواهند داد.


نوبخت پاسخ داد:

افزایش مجدد حقوق‌ها چه زمانی انجام می‌شود؟

گرچه افزایش مجدد حقوق کارکنان تا قبل از پایان سال جاری در دستور کار دولت قرار گرفته، اما از اظهارات رئیس سازمان برنامه و بودجه این گونه برمی‌آید که فعلا در حال بررسی بوده و باید مسائل مربوط به آن از جمله آثار سوئی که می‌تواند در شرایط خاص فعلی اقتصاد به همراه داشته باشد، مورد توجه قرار گیرد. از این رو زمان اجرایی شدن این بسته هنوز مشخص نیست.

۴۶ پروژه آب و برق آماده واگذاری به بخش خصوصی+ تصاویر

آیین معرفی ۴۶ پروژه صنعت آب و برق کشور جهت مشارکت بخش خصوصی در چارچوب تبصره ۱۹ قانون بودجه سال جاری که به تصویب کارگروه واگذاری آیین‌نامه اجرایی تبصره یاد شده رسیده است، روز سه شنبه (20 شهریور) با حضور اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهوری، رضا اردکانیان، وزیر نیرو به بخش خصوصی و شماری از نمایندگان مجلس شورای اسلامی و فعالان بخش خصوصی انجام شد.

حسن روحانی: هیچ‌کس فکر نکند با تخریب دولت در انتخابات 1400 رای می‌آورد

رئیس‌جمهور با بیان اینکه ماه محرم برای همه ما درس آموز است، گفت: در برابر جنگ اقتصادی دشمن، سرمشق مردم ما عاشورا است.


جهانگیری:

در شرایط خطیری هستیم/ تحریم‌ها تاثیر بسیار زیادی داشته است/ برخی به اسم بخش خصوصی دنبال رانت‌خواری هستند

معاون اول رئیس‌جمهوری گفت: جفاست که عده‌ای در شرایطی که مردم تحت فشار هستند ببینند که پول بیشتر یا رانت بیشتر به دست آورند. اگر این اتفاق در مدیران دولتی رخ دهد، عین خیانت است.


ابتکار: اصلاح‌طلبان پشت دولت را خالی نکرده‌اند

معاون زنان رئیس‌جمهوری درباره تاکید بر تحقق مطالبات مردم گفت: انتظار اصلاح‌طلبان این است که دولت پاسخگوی مطالبات مردم باشد و راه‌حل‌هایی ارائه کند که مردم را از این وضعیت سخت و دشوار عبور دهد.


رئیس دفتر رئیس جمهوری:

صحبت‌هایم جز عزت و احترام به آیت‌الله جنتی چیز دیگری نبود/ پاسخ به جوابیه مجلس خبرگان را ضروری ندانستیم

رئیس دفتر رئیس‌جمهور به حواشی اظهارات اخیرش در خصوص دبیر شورای نگهبان پاسخ داد.

واکنش محسن هاشمی به اظهارات محمود واعظی

رئیس شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی به اظهارات محمود واعظی رئیس دفتر رئیس جمهور در خصوص بیانیه انتقادی این حزب نسبت به دولت واکنش نشان داد.

توصیه ابتکار به جریانات سیاسی: مراقب جنگ روانی کشورهای معاند باشید

معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده گفت: در حال حاضر یک جنگ روانی از سوی کشور‌های معاند علیه ایران به وجود آمده و جریانات سیاسی و رسانه‌‌ها باید مراقبت بیشتری کنند.

 

واعظی: اگر شهامت دارید اسم مدیران دوتابعیتی را بیاورید تا پاسخش داده شود

محمود واعظی درباره انتساب ادعای مبهم عضو کمیته تحقیق و تفحص از مدیران دوتابعیتی به رئیس‌جمهور گفت: «او اگر شهامت دارد اسم بیاورد تا پاسخش داده شود.»
واکنش وزیر کشور به انتشار فیلمی از برخورد یکی از شهروندان با یکی از ماموران نیروی راهنمایی و رانندگی:

این حادثه اصلا قابل قبول نیست، قوه قضاییه شدیدا برخورد کند

وزیر کشور گفت: علیرغم تاکیدات و سخنان زیاد در اجرای برجام که عمدتا سیاسی است، اروپا در عمل نتوانسته وعده‌های خود در اجرای برجام را محقق کند.