سر خط اخبار

{title}{short-story}

آغاز دادگاه‌های علنی اخلالگران در نظام پولی و ارزی از یکشنبه

دادگاه‌های علنی اخلالگران در نظام پولی و ارزی از یکشنبه آغاز خواهد شد و رسانه‌ها مجاز به انتشار اسامی متهمان و محتوای جلسات رسیدگی به این پرونده‌ها هستند.

دادستان کل کشور: جلسه رفع فیلتر توییتر نرفتم تا شریک جرم وزرا نشوم

دادستان کل کشور درباره درخواست تعدادی از وزرا برای رفع فیلتر تلگرام گفت: 6 وزیر از من خواستند تا برای رفع فیلتر برخی شبکه‌ها جلسه بگذاریم، ولی من نرفتم و قبول نکردم زیرا شریک در جرم خواهم شد.

اژه‌ای: مقاماتی که موجب ناامیدی مردم شوند تحت تعقیب قرار می‌‌گیرند/ دادگاه‌های علنی متهمان اخیر فساد اقتصادی، رسانه‌ای می‌شود

سخنگوی قوه‌قضاییه با اشاره به طرح موضوع رسیدگی به پرونده‌های اقتصادی اخیر در جلسه مسئولان عالی قضایی، گفت: مقرر شد حداقل در مرحله ابتدایی شش دادگاه ویژه برای رسیدگی به این موضوعات تشکیل شود که بحمدالله قضات این دادگاه‌ها معرفی شدند، ابلاغ تعدادی از آن‌ها صادر شد و تا امروز عصر الباقی ابلاغ‌ها نیز صادر می‌شود.

واکنش سراج به اظهارات رئیس پلیس فتا درباره تکذیب هک شدن سایت وزارت صنعت

رئیس سازمان بازرسی کل کشور به اظهارات رییس پلیس فتا که هک شدن سایت وزارت صنعت در ماجرای ثبت سفارش خودرو را تکذیب کرده بود واکنش نشان داد.

معاون حقوقی و بین‌الملل وزارت نفت: هیچ پولی از طرف بابک زنجانی یا شرکای خارجی او پرداخت نشد/ حکم اعدام زنجانی قطعی است

معاون حقوقی و بین‌الملل وزارت نفت درباره پیگیری بدهی بابک‌ زنجانی گفت: تا به حال هیچ پولی نه از طریق بابک زنجانی و نه از طرف شرکای خارجی او به وزارت نفت پرداخت نشده است.

سخنگوی قوه‌قضائیه: پرونده شهرام جزایری به دادسرای تهران احاله شد/ زمان محاکمه متهمان اقتصادی مشخص نیست

سخنگوی قوه قضائیه در رابطه با آخرین وضعیت پرونده شهرام جزایری گفت: پرونده این فرد به دادسرای تهران احاله شده است و قرار است در تهران پیگیری شود.
یازدهمین جلسه محاکمه متهمان پرونده ثامن الحجج برگزار شد

حیف و میل 13 هزار میلیارد از اموال مردم صحت ندارد

یازدهمین جلسه علنی رسیدگی به پرونده متهمان شرکت تعاونی، مالی اعتباری ثامن‌الحجج صبح امروز در دادگاه کیفری یک تهران به ریاست قاضی باقری برگزار شد. 

رئیس دادگستری تهران: اتهامات مشایی مشخص است اما تاریخ رسیدگی به پرونده فعلا مشخص نیست

غلامحسین اسماعیلی درباره پرونده رحیم‌مشایی گفت: تاکنون قاضی پرونده نه در رابطه با تعیین زمان دادرسی تصمیمی گرفته‌ و نه به نتیجه‌ای در خصوص نقص یا عدم نقص پرونده رسیده است.اتهامات وی مشخص است، اما طبق قانون تا زمانی که حکم قطعی صادر نشده از بیان جزئیات آن معذورم.

اژه‌ای خبر داد: بازداشت مدیر سازمان توسعه تجارت و معاونش/ احضار مدیرعامل شستا/ تاکنون هیچ آقازاده‌ای دستگیر نشده

معاون اول قوه قضاییه از بازداشت مدیرکل سازمان توسعه تجارت و معاونش خبر داد.