سر خط اخبار

{title}{short-story}
فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیاء ارتش:

بزودی پیشرفته‌ترین رادار دوربرد و موشک بردبلند را رونمایی می‌کنیم

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیاء ارتش با بیان اینکه در آینده‌ای نزدیک شاهد پیشرفته‌ترین رادار دوربرد بومی خواهیم بود، گفت: تا پایان سال یک موشک برد بلند عملیاتی خواهد شد.

سردار شریف: سپاه درباره مدرسه فیضیه بیانیه می‌دهد

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به تجمع در مدرسه فیضیه قم گفت: سپاه درباره حواشی مدرسه فیضیه قم بیانیه صادر می‌کند.

پایان موفقیت‌آمیز رزمایش سپاه جهت امنیت خلیج‌فارس و تنگه هرمز

رزمایش بزرگ دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در تنگه هرمز و خلیج فارس برگزار شد.

نحوه معافیت بازیکنان تیم ملی اعلام شد

رییس اداره سرمایه انسانی ستاد کل نیروهای مسلح اعلام کرد فوتبالیست ها اگر می خواهند معافیت از خدمت بگیرند قهرمان بازی های آسیایی جاکارتا شوند.

معاون سیاسی سپاه: منافع‌مان به خطر بیفتد، منافع‌شان را به خطر می‌اندازیم

سردار یدالله جوانی، معاون سیاسی سپاه گفت: وقتی کشوری ایران را تهدید می‌کند و این موضوع را مطرح می‌کند که اگر بخواهد می‌تواند جلوی صادرات نفت ایران را بگیرد، تهدید متقابل ایران، یک تهدید معتبر است.


سردار جعفری: ورود سپاه به عرصه‌های جنگ نرم با تدبیر رهبری/ تفکرات لیبرالی مثل خوره به جان کشور افتاده است

فرمانده کل سپاه ریشه مشکلات جدی کشور را تفکرات لیبرالی دانست و تاکید کرد: وظیفه دانشجوی بسیجی و انقلابی آگاه سازی مردم و زدودن تفکر القا شده غربی است.
مدیرکل سابق بخش خاورمیانه وزارت امور خارجه:

بستن تنگه هرمز تهدید کشورهای همسایه و خلاف منافع ملی ایران است/ از نظر عملی امکان ندارد که ایران بتواند تنگه هرمز را ببندد

مدیرکل سابق بخش خاورمیانه وزارت امور خارجه گفت: تهدید به بستن تنگه هرمز بیش از آنکه تهدید آمریکا باشد، تهدید کشورهای همسایه ما مثل عراق، قطر، بحرین، کویت و...، است و طبیعی است که بیش از آمریکا این کشورها اظهار نگرانی کنند. این موضوع در نهایت به اعمال سیاست‌های آمریکا علیه ایران، کمک می‌کند.


فرمانده هوانیروز ارتش: هوانیروز آماده هر گونه جانفشانی در رکاب ولایت است

فرمانده هوانیروز ارتش جمهوری اسلامی تصریح کرد: ما باید برای تمام نقشه‌ها و عملیات‌هایی که دشمنان برای ما طراحی می‌کنند آماده باشیم.

سردار نجات: سازمان اطلاعات سپاه به نتایج خوبی در مبارزه با مفاسد اقتصادی دست یافته است

سردار حسین نجات، جانشین رئیس سازمان اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت:‌ یکی از کارهای مهمی که این سازمان روی آن حساس است موضوع مبارزه با مفاسد اقتصادی است و در این راستا به نتایج ارزشمندی رسیدیم.
در واکنش به تهدیدات ترامپ

سردار جعفری: همه گلوگاه‌های جابجایی نفتی در اختیار ایران است/ هر لحظه ایران اراده کند، صدور نفت دنیا را می‌بندد

سرلشکر عزیز جعفری، فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با توجه تهدیدهای آمریکا درباره صادرات نفت ایران گفت: اینکه دولت آمریکا اعلام می‌کند تا چند ماه آینده اجازه نمی‌دهد قطره‌ای نفت از ایران خارج شود رفتاری کاملا خنده‌دار است و انگار نمی‌دانند تمام گلوگاه‌های جابجایی نفتی در اختیار ایران است و هر لحظه اراده کُند صدور نفت دنیا را می‌بندد.


رئیس سازمان بسیج مستضعفین:

سخنان ترامپ علیه ایران جنگ روانی است/ آمریکا غلط می‌کند که بخواهد علیه ما اقدامی انجام دهد

غلامحسین غیب‌پرور، رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به تهدیدهای مقامات آمریکایی گفت: سخنانی که ترامپ علیه ایران بیان می‌کند، جنگ روانی است و او غلط می‌کند که بخواهد علیه ایران اقدامی انجام بدهد.