سر خط اخبار

{title}{short-story}
سرمربی تیم فوتبال ایران از کلمبیا می‌آید

جایگزین کی‌روش کیست؟/آغاز گمانه‌زنی برای جایگزین سرمربی تیم ملی فوتبال

سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال هندوراس ممکن است جانشین کی‌روش در تیم ملی فوتبال ایران شود.

یک بام و دو هوای انتقال ترابی به پرسپولیس

قرارداد انتقال بازیکن تیم فوتبال سایپا به پرسپولیس از نیم‌فصل دوم لیگ برتر هجدهم در حالی منعقد شد که باشگاه تراکتورسازی مدعی داشتن قرارداد با این بازیکن ملی‌پوش شده است‌‌.  هر چند باشگاه پرسپولیس از فعالیت در فصل نقل‌وانتقالات هجدهمین دوره رقابت‌های لیگ برتر محروم بود، اما با تلاش و تدبیر مسوولان این باشگاه توانست با چند بازیکن خوب از جمله سروش رفیعی، مهدی ترابی، مهدی شریفی و مهدی شیری قرارداد منعقد کند تا از نیم‌فصل دوم این بازیکنان را در اختیار داشته باشد‌‌.

انتقال بیرانوند به ترکیه منتفی شد

پس از کش و قوس‌های فراوان و شایعات به وجود آمده، علیرضا بیرانوند در پرسپولیس ماندنی شد‌‌. علیرضا بیرانوند سنگربان ۲۵ ساله تیم ملی فوتبال ایران و باشگاه پرسپولیس بعد از درخشش در جام‌جهانی و مهار پنالتی رونالدو مورد توجه تیم‌های زیادی قرار گرفته است، اما با توجه به محرومیت پرسپولیس و درخواست هواداران میلیونی این تیم بیرانوند تصمیم گرفت تا پایان نیم‌فصل اول لیگ هجدهم در جمع شاگردان برانکو بماند‌‌.

پیام مبهم کی‌روش پس از پایان قرارداد با ایران/ او خداحافظی‌ کرد؟

سرمربی تیم‌ ‌ملی ایران پس از پایان قراردادش با فدراسیون فوتبال کشورمان در پیامی پرابهام از حضور هفت و نیم ساله‌اش در فوتبال ایران ستایش کرد.

نحوه معافیت بازیکنان تیم ملی اعلام شد

رییس اداره سرمایه انسانی ستاد کل نیروهای مسلح اعلام کرد فوتبالیست ها اگر می خواهند معافیت از خدمت بگیرند قهرمان بازی های آسیایی جاکارتا شوند.

کریم باقری: شب می‌خوابیم و صبح می‌بینیم مدیر عوض شده!

مربی تیم فوتبال پرسپولیس بازی کردن در لیگ برتر ایران برای همه تیم‌ها سخت است.

عالیشاه جانشین خوبی برای وحید امیری می‌شود؟

سرمربی پرسپولیس قصد دارد از امید عالیشاه به عنوان جانشین وحید امیری در ترکیب اصلی تیمش استفاده کند.